Transport Paryż


Paryż jest piękną stolicą Europy, jednak bez odpowiedniej znajomości miasta łatwo można stracić czas przeznaczony na jego poznanie. Jeśli chcesz tanio i sprawnie zwiedzić najpiękniejsze zakątki Francji trafiłeś w idealne miejsce !


Transport-paryz-drogowskazy

Zdjęcie: www.wallpaperwind.com

 

Nasza firma świadczy usługi z zakresu profesjonalnego i bezpiecznego przewozu osób. Wychodzimy z założenia, iż najważniejsze jest zapewnienie podróżnym pełnego bezpieczeństwa i komfortu, dlatego nasze doświadczenie i wiedzę łączymy z doskonałą jakością pojazdów. Nasze busy są nowoczesne, wygodne i obsługiwane przez doświadczonych kierowców, dzięki którym możemy zapewnić naszym Klientom bezpieczną jazdę i zawsze punktualne dotarcie na miejsce.

Oferujemy transport po Paryżu, przewozy zarówno osób, jak i grup zorganizowanych. Doskonałych przeżyć dostarczymy podczas zwiedzania nocą. Podróżując z nami na pewno zobaczysz najciekawsze miejsca.

 

Paryż
Zdjęcie: www.tumblr.com

 

Najwygodniejszym i najkorzystniejszym sposobem na przejazd z Beauvais do Paryża jest przejazd busem oferowanym przez polskiego przewoźnika. Wśród takich sprawdzonych firm znajduje się m.in.: www.busparis.pl (cena przewozu to TYLKO 20 EURO). Czas przejazdu to normalnie ok. 1 godziny
(czas uwarunkowany jest natężeniem ruchu, "korkami").

Przewóz osób można zamówić poprzez stronę internetową, mailowo BUS-PARIS@G.PL)
lub telefonicznie (+33 611 22 58 76 lub +48 666 924 006).

Zamów przewóz

 

Menu:


Zamów transport:
Wyślij SMS: +48 666 924 006

Zadźwoń: +33 611 22 58 76
Zadźwoń: 06 11 22 58 76
E-mail: BUS-PARIS@G.PL

Cena przewozu: TYLKO 20 €

Inne nasze usługi:

Przewóz osób z lotniska beauvais
Renault Trafic PASSENGER Long 9

Posiadamy wygodnego busa do przewozu osób, który posiada klimatyzację, dogrzewanie silnika Webasto, dodatkową dmuchawę + nawiewy na miejsca siedzące, poduszki powietrzne i wiele udogodnień dla pasażerów.

  apartamenty paryz

Wynajem mieszkań, apartametów, pokoi

Oferujemy pomoc w znalezieniu zakfaterowania w Paryżu.

paryż beauvais bus
Zwiedzanie - przewóz po Paryżu

Oferujemy także przewozy osób i grub zorganizowanych. Doskonale znamy miasto jakim jest Paryż - chętnie pokażemy je także Tobie. Zapraszamy do współpracy wszystkich odwiedzających to piękne miasto.

  przeowz disneyland
Przewóz do Disneyland

Miejsce które trzeba odwiedzić - z nami trafisz tam szybko i bezproblemowo.

beauvais paris bus
Zwiedzanie Paryża nocą

Nocne zwiedzanie Paryża to rzecz którą trzeba przeżyć i zobaczyć na własne oczy - dołącz do nas w dogodnym dla Ciebie terminie. Podróżując z nami na pewno zobaczyć najciekawsze miejsca.

  Przewóz do Parku Asterixa
Przewóz do Parku Asterixa

Parc Astérix: Accueil - Szczególnie polecamy odwiedzenie Parku Asterixa.