Jak dojechać z Beauvais do Paryża ?

Paryż jest niewątpliwie jedną z najpiękniejszych stolic Europy. To miasto często odwiedzane przez zakochanych i prawdziwych koneserów. Każdy znajdzie w nim coś dla siebie ponieważ stolica Francji ma wiele obliczy: Paryż luksusowych dzielnic, Paryż artystów i cyganerii, Paryż wielkich bulwarów, Paryż uniwersytecki, Paryż Hugo i Balzaka, Paryż Renoira i Picassa, Paryż kabaretów, kin i nocnych lokali.
Tego nie można przegapić! Na wycieczkę do Paryża po prostu trzeba się wybrać. Rzeczywisty kontakt
z miastem ma czarowną moc.

Jak dojechać z Beauvais do Paryża?
Zdjęcie: www.melcznepodroze.pl

Aby podróż odbyła się szybko i w komfortowych warunkach najlepiej wybrać przelot samolotem, dodając do tego niską cenę należy udać się docelowo na lotnisko Beauvais (ang. Beauvais-Tillé Airport, fr. Aéroport de Beauvais-Tillé).

mapka dojazd z Beauvais do centrum ParyżaLotnisko Beauvais-Tillé (BVA) położone jest około 80 km na północ od Paryża
i obsługuje głównie loty czarterowe oraz tanie linie lotnicze - Ryanair, Wizzair, Blue Island i Blue Air. Dzięki czemu lotnisko jest doskonałą alternatywą dla portów lotniczych Paryż-Charles de Gaulle– oraz Paryż – Orly. Podróżując po europejskich stolicach takich jak Barcelona, Budapeszt, Dublin, Rzym czy Sztokholm
do lub z Beauvais można dostać się bezpośrednio. Lotnisko składa się z dwóch terminali, dostępnych jest tam kilka restauracji, barów i sklepów, w jego otoczeniu znajdują się dwa parkingi na około br1 600 samochodów.
W obecnej chwili lotnisko Paryż Beauvais jest nowoczesnym i dobrze wyposażonym portem. Praca portu ograniczona jest do godzin pomiędzy 6:30 a 23:30, w tym czasie zamknięte są również budynki terminali pasażerskich. Lotnisko obsługuje rocznie ok. 2 mln pasażerów.

 

Z łatwością można znaleźć linie lotnicze proponujące tanie loty z Polski do Paryża Beauvais. Z myślą
o podróżnych powstało wiele wyszukiwarek oferujących promocje na bilety lotnicze do stolicy Francji.

Przejazd z Beauvais do Paryża

Najwygodniejszym i najkorzystniejszym sposobem na przejazd z Beauvais do Paryża jest przejazd busem oferowanym przez polskiego przewoźnika. Wśród takich sprawdzonych firm znajduje się m.in.: www.busparis.pl (cena przewozu to TYLKO 20 EURO). Czas przejazdu to normalnie ok. 1 godziny
(czas uwarunkowany jest natężeniem ruchu, "korkami").

Przewóz osóbmożna zamówić poprzez stronę internetową, mailowo BUS-PARIS@G.PL)
lub telefonicznie (+33 611 22 58 76 lub +48 666 924 006).

Zamów przewóz

 

Menu:


Zamów transport:
Wyślij SMS: +48 666 924 006

Zadźwoń: +33 611 22 58 76
Zadźwoń: 06 11 22 58 76
E-mail: BUS-PARIS@G.PL

Cena przewozu: TYLKO 20 €

Inne nasze usługi:

Przewóz osób z lotniska beauvais
Renault Trafic PASSENGER Long 9

Posiadamy wygodnego busa do przewozu osób, który posiada klimatyzację, dogrzewanie silnika Webasto, dodatkową dmuchawę + nawiewy na miejsca siedzące, poduszki powietrzne i wiele udogodnień dla pasażerów.

  apartamenty paryz

Wynajem mieszkań, apartametów, pokoi

Oferujemy pomoc w znalezieniu zakfaterowania w Paryżu.

paryż beauvais bus
Zwiedzanie - przewóz po Paryżu

Oferujemy także przewozy osób i grub zorganizowanych. Doskonale znamy miasto jakim jest Paryż - chętnie pokażemy je także Tobie. Zapraszamy do współpracy wszystkich odwiedzających to piękne miasto.

  przeowz disneyland
Przewóz do Disneyland

Miejsce które trzeba odwiedzić - z nami trafisz tam szybko i bezproblemowo.

beauvais paris bus
Zwiedzanie Paryża nocą

Nocne zwiedzanie Paryża to rzecz którą trzeba przeżyć i zobaczyć na własne oczy - dołącz do nas w dogodnym dla Ciebie terminie. Podróżując z nami na pewno zobaczyć najciekawsze miejsca.

  Przewóz do Parku Asterixa
Przewóz do Parku Asterixa

Parc Astérix: Accueil - Szczególnie polecamy odwiedzenie Parku Asterixa.