Pokoje i noclegi w Paryżu


Panorama Paryża
Zdjęcie: motovoyager.net

 

Odwiedzając Paryż nie sposób zobaczyć wszystkie jego zakątki i zasmakować go w jeden dzień.
Poza wizualną stroną miasta niezrównane jest również jego bogactwo kulturowe.

Czy zdecydować się na podróż po Paryżu doświadczając jego historii, kultury, podążając śladami światowej mody lub Burżuazji, cyganerii?

 

Moulin Rouge
Zdjęcie: www.viator.com

 

Jedno jest pewne - konieczne będzie znalezienie noclegu. Jak można się domyślić, pomimo iż Paryż słynie z obszernej bazy noclegowej, to o nocleg nie jest tu łatwo. Niezależnie czy lokum ma być na jedną noc
czy na cały miesiąc. Dlatego, aby ułatwić państwu ten trudny wybór oferujemy pomoc w znalezieniu zakwaterowania w Paryżu.

Mając na względzie przede wszystkim umożliwienie podróżnym zaplanowania idealnego wypoczynku oferujemy swoim klientom szeroki wybór zakwaterowań na każdą kieszeń i w każdym guście. Z największa starannością staramy się łączyć gości z gospodarzami. Dysponując doskonałą znajomością topografii Paryża dajemy Państwu cały wachlarz możliwości noclegowych. Proponujemy wynajem mieszkań, apartamentów pokoi w przystępnych cenach. Jest to ciekawa alternatywa dla drogich hoteli, doskonale sprawdzająca się szczególnie przy dłuższych pobytach. Wyselekcjonowane zgodnie z Państwa preferencjami miejsca są zwykle urządzone z paryskim szykiem, funkcjonalne i wygodne.


 

Najwygodniejszym i najkorzystniejszym sposobem na przejazd po Paryżu jest przejazd busem oferowanym przez polskiego przewoźnika. Wśród takich sprawdzonych firm znajduje się m.in.: www.busparis.pl (cena przewozu to TYLKO 20 EURO). Czas przejazdu to normalnie ok. 1 godziny
"korkami").

Przewóz osób można zamówić poprzez stronę internetową, mailowo BUS-PARIS@G.PL)
lub telefonicznie (+33 611 22 58 76 lub +48 666 924 006).

Zamów przewóz

 

Menu:


Zamów transport:
Polska: +48 666 924 006
Francja: +33 611 22 58 76
E-mail: rezerwacje@busparis.pl

Cena przewozu: TYLKO 20 €

Zamów przewóz

Inne nasze usługi:

Przewóz osób z lotniska beauvais
Renault Trafic PASSENGER Long 9

Posiadamy wygodnego busa do przewozu osób, który posiada klimatyzację, dogrzewanie silnika Webasto, dodatkową dmuchawę + nawiewy na miejsca siedzące, poduszki powietrzne i wiele udogodnień dla pasażerów.

  apartamenty paryz

Wynajem mieszkań, apartametów, pokoi

Oferujemy pomoc w znalezieniu zakfaterowania w Paryżu.

paryż beauvais bus
Zwiedzanie - przewóz po Paryżu

Oferujemy także przewozy osób i grub zorganizowanych. Doskonale znamy miasto jakim jest Paryż - chętnie pokażemy je także Tobie. Zapraszamy do współpracy wszystkich odwiedzających to piękne miasto.

  przeowz disneyland
Przewóz do Disneyland

Miejsce które trzeba odwiedzić - z nami trafisz tam szybko i bezproblemowo.

beauvais paris bus
Zwiedzanie Paryża nocą

Nocne zwiedzanie Paryża to rzecz którą trzeba przeżyć i zobaczyć na własne oczy - dołącz do nas w dogodnym dla Ciebie terminie. Podróżując z nami na pewno zobaczyć najciekawsze miejsca.

  Przewóz do Parku Asterixa
Przewóz do Parku Asterixa

Parc Astérix: Accueil - Szczególnie polecamy odwiedzenie Parku Asterixa.